Mājas lapas saturs ir Strenču novada domes īpašums.
Materiālu izmantošana iespējama ar atsauci un pilnā apjomā nevis fragmentāri.
Strenču novada pašvaldība


 
 

Aktualitātes novadā

Aktualitātes; Tūrisms

<--  1 2 ...  --> 

VIA HANSEATICA TŪRISMA OBJEKTI, KAS ATVĒRTI ARĪ ZIEMĀ UN PRASMĪGI SAGLABĀTĀS VIDZEMES MUIŽAS: IGAUŅU TŪROPERATORU ATKLĀJUMI
19.10.2016

Aizvadītajā nedēļā Vidzemē viesojās seši tūroperatori no Igaunijas, lai iepazītos ar tūrisma maršruta “Via Hanseatica” populārākajiem tūrisma objektiem, kā arī jaunākajām atpūtas iespējām Latvijas ziemeļos. Tūroperatori viesojās arī Sedā un Jērcēnos. Attēlā - Jērcēnu Mednieku namā.

Lasīt vairāk ...


IGAUNIJAS TŪROPERATORI VIESOJAS SEDĀ UN JĒRCĒNOS
12.10.2016

Šodien arī Strenču novadā viesojas tūroperatori no Igaunijas. Vizītes mērķis iepazīt Vidzemes tūrisma piedāvājumu un izrādītos objektus iekļaut ekskursiju programmās. Attēlā - Jērcēnmuiža, foto Julita Kluša.

Lasīt vairāk ...


JAUNAIS STRENČU NOVADA TŪRISMA CEĻVEDIS (papildināta informācija)
18.08.2016

Šodien ceļu pie interesentiem sāk jaunais Strenču novada tūrisma ceļvedis. Sestdien to saņems Sedas svētku dalībnieki. Ceļvedis pieejams Tūrisma informācijas centrā.

Lasīt vairāk ...


TŪRISTA MARKAS KOKA SUVENĪRI ARĪ STRENČU NOVADĀ
29.07.2016

Tūrista marka ir unikāla ar to, ka to iespējams iegādāties, tikai apmeklējot attēloto vietu vai objektu. Uz Tūrista markas tiek atveidotas vietas, kam ir tūrisma, kultūras vai dabas objekta nozīme: pilsētas, muzeji, arhitektūras pieminekļi, dabas liegumi, slavenas kalnu virsotnes, jūras, kūrorti, baznīcas un citas aizraujošas vietas.

Lasīt vairāk ...


AKTUALITĀTES STRENČU NOVADA TŪRISMA INFORMĀCIJAS CENTRĀ
08.06.2016

Ir sākusies vasaras sezona, kura ir pilna ar dažādām brīvā laika pavadīšanas iespējām. Strenču novadā atrodas vairāki dabas un kultūrvēsturiskie objekti, kuri vilina gan vietējos, gan ārzemju tūristus. Strenču novada Tūrisma informācijas centrā ir pieejami vairāki bukleti un kartes, kuri sniedz informāciju par apskates objektiem novadā. Vairāki bukleti ir pieejami angļu, igauņu un krievu valodā. Informāciju par aktualitātēm sagatavojusi Vidzemes Augstskolas praktikante Jeļena Aļeščenkova.

Lasīt vairāk ...


PIEDALĪSIMIES 3. LATVIJAS TŪRISMA INFORMĀCIJAS TIRGŪ SAULKRASTOS (papildināts ar foto)
28.05.2016

Sestdien, 28. maijā, Saulkrastos notiks 3.Latvijas tūrisma informācijas tirgus, kurā piedalīsies Latvijas tūrisma informācijas centri kopā ar savu novadu mājražotājiem un amatniekiem. Arī Strenču novads tiks pārstāvēts šajā pasākumā.

Lasīt vairāk ...


SOFIJAS LAIVAS AICINA PIEDALĪTIES VIKTORĪNĀ!
26.05.2016

Kas gan būtu vasara bez piedzīvojumiem laivās! Starp citu, līdzīgi ir arī ar grāmatām. Laivu stāsti vienmēr ir piedevuši asumu ikvienam romānam, stāstam, novelei…

Lasīt vairāk ...


REKONSTRUKCIJAS LAIKĀ SLĒGTA SEDAS PURVA DABAS TAKA
23.09.2015

Sedas purva dabas takā šobrīd notiek rekonstrukcijas darbi, kurus plānots pabeigt 2016.gada pavasarī. Rekonstrukcijas laikā taka būs slēgta.

Lasīt vairāk ...


"DZĪVES VIRTUVĒ" ŠODIEN PAR TŪRISMA IESPĒJĀM STRENČU NOVADĀ
20.08.2015

Šodien radio raidījumā "Dzīves virtuve" LR2 studijā viesojas Plānošanas un attīstības nodaļas vadītāja Iveta Ence un tūrisma speciāliste Kristīne Lāce. Saruna par to, ko interesantu var atrast Strenču novadā.

Lasīt vairāk ...


STRENČOS TIKS UZSTĀDĪTAS 4 JAUNAS TŪRISMA NORĀŽU ZĪMES
10.06.2015

Strenčos tiks uzstādītas 4 jaunas tūrisma norāžu ceļa zīmes. Tās būs redzamas Rīgas ielas un Pulkveža Brieža ielas krustojumā, Pulkveža Brieža ielas un Beverīnas ielas krustojumā, Slimnīcas ielas un Ozola ielas krustojumā un Valkas ielas un Slimnīcas ielas krustojumā. Ceļa zīmes norādīs virzienu uz laivu piestātni.

Lasīt vairāk ...


ATKLĀJ ZIEMEĻVIDZEMI STRENČU NOVADĀ!
28.04.2015

„Mēs esam bagāti, jo mums ir Jērcēnmuiža. Esam temperamentīgi, jo mums ir Sedas pilsēta. Mēs esam atpazīstami, jo mums ir Starptautiskā Plostnieku pilsēta- Strenči. Esam gudri, jo mums ir sava Gaismas pils. Mūs visus vieno Gauja.” Atklāj Ziemeļvidzemi Strenču novadā!

Lasīt vairāk ...


SEDAS PURVA IZZIŅAS PASĀKUMS
23.02.2015

21.februārī norisinājās pasākumu cikla “Sedas purvs četros gadalaikos“ pirmais pasākums. Tā nosaukums “Dzīvnieku pēdas sniegā“ sestdienas rītā radīja nelielas šaubas, ka laika apstākļi varētu būt “nozaguši“ iespēju saskatīt dzīvnieku pēdu nospiedumus. Tomēr tā nebija! Foto un informācija - Ilona Pinzule.

Lasīt vairāk ...


AICINĀJUMS STRENČU NOVADA IEDZĪVOTĀJIEM!
20.02.2015

Ja dzīvojat pie Gaujas, un Jums ir piedāvājums laivotājiem, Vidzemes plānošanas reģiona speciālisti aicina Jūs atsaukties, lai vienotos par informāciju, kas iekļaujama ūdenstūrisma kartē. Informācija tiek gaidīta līdz 2015. gada 20. martam!

Lasīt vairāk ...


DZĪVNIEKU PĒDAS SNIEGĀ
17.02.2015

Dabas aizsardzības pārvalde sadarbībā ar Strenču novada domi piedāvā interesentiem pasākumu ciklu „Sedas purvs četros gadalaikos”. Uz pirmo pasākumu ZIEMA - DZĪVNIEKU PĒDAS SNIEGĀ interesenti tiek aicināti sestdien, 21. februārī. Pulcēšanās plkst. 10:00 Strenču novada Jērcēnu pagasta centrā pie Jērcēnu Mednieku nama.

Lasīt vairāk ...


STRENČU PSIHONEIROLOĢISKĀS SLIMNĪCAS MUZEJS
26.01.2015

Neparasta un intriģējoša vieta ir Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas muzejs, kura stāsts sākās 2011. gadā, kad tas tika padarīts pieejams ikvienam interesentam. Ar muzeju iepazinās un informāciju sagatavoja Strenču novada TIC praktikantes Simona Kalniņa un Kristīne Ūdentiņa, Valmieras Tehnikums, Tūrisma pakalpojuma komercdarbinieks.

Lasīt vairāk ...


APTAUJA PAR STRENČU NOVADA TŪRISMA ATTĪSTĪBU
29.12.2014

Decembra mēnesī Strenču novada mājas lapā bija pieejama neliela elektroniskā aptauja par vēlamajām Strenču novada tūrisma attīstības iespējām. Aptaujā piedalījās 73 respondenti.

Lasīt vairāk ...


PAR MUMS RAKSTA TVNET
29.07.2014

Jau informējām, ka jūnijā notika Latvijas, Krievijas un Igaunijas žurnālistu brauciens pa VIA Hanseatica tūrisma maršrutu "No Pēterburgas līdz Rīgai". Šī brauciena iespaidi lasāmi Anitas Bulas materiālā portālā www.tvnet.lv

Lasīt vairāk ...


LPMA BIEDRU IKGADĒJĀ KOPSAPULCE
03.04.2014

27.martā biedrības "Piļu un muižu asociācijas" biedri, tai skaitā Jērcēnmuiža no Strenču novada piedalījās LPMA biedru ikgadējā sapulcē.

Lasīt vairāk ...


TŪRISMA RALLIJS CAURI STRENČU NOVADAM
05.03.2014

1. martā Ziemeļvidzemes ceļos varēja manīt dīvaini noformētus braucamrīkus, kuros pārvietojās jautri, dažādi tērpušies tūrisma rallija dalībnieki, kuri devās Ziemeļvidzemes izpētē. Viesus laipni sagaidījām arī Strenču novadā.

Lasīt vairāk ...


JAU RĪT TŪRISMA RALLIJS "ZIEMAS FESTIVĀLS"
28.02.2014

2014. gada 1. martā notiks kārtējais tūrisma portāla www.atputasbazes.lv organizētais tūrisma rallijs – brīvdienu izbrauciens „Ziemas festivāls”. Baudīsim ziemas piedzīvojumus Vidzemē un reizē arī sveiksim pavasara tuvošanos. Dienas gaitā pabūsim Siguldā, Smiltenē, Valkas un Strenču novados. Pasākuma režisore Anita Grīniece sola: "Strenču novadā vispirms tiks apskatīta Seda – pilsēta ar, iespējams, vēl ne līdz galam novērtētu tūrisma potenciālu. Pašos Strenčos aizraujoša iepazīšanās ar Gaujas plostnieku un „veselības kūre” Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas muzejā. Ar nepacietību gaidām viesošanos Jērcēnmuižā. Pieļaujam, ka daļa dalībnieku līdz šim varētu arī nebūt redzējuši „freileņu māju”, Kaņepju dižozolu un tik daudz uzzinājuši par izslavēto Jērcēnmuižas ozolzīļu kafiju.” Katrā ziņā ko redzēt, izbaudīt un piedzīvot būs gana daudz un mūs ļoti gaida ciemos.

Lasīt vairāk ...


<--  1 2 ...  --> 
Kategorijas
Aktualitātes (41)
Aktualitātes; Izglītība (328)
Aktualitātes; Kultūra (592)
Aktualitātes; Uzņēmējdarbība (52)
Aktualitātes; Projekti (236)
Aktualitātes; Sports (153)
Aktualitātes; Daba (25)
Aktualitātes; Pašvaldība (317)
Aktualitātes; Bibliotēkas (232)
Aktualitātes; Sabiedrība (689)
Aktualitātes; Tūrisms (26)
Aktualitātes; Biedrības (61)
Aktualitātes; Veselība (60)
Aktualitātes; Policija (1)
Aktulitātes; Sports (1)
Aktualtātes; Sports (1)
Aktualitātes;Veselība (1)
Aktulitātes; Sabiedrība (1)
Arhīvs
2017 (395)   
2016 (454)   
2015 (497)   
2014 (434)   
2013 (460)   
2012 (352)   
2011 (255)