Mājas lapas saturs ir Strenču novada domes īpašums.
Materiālu izmantošana iespējama ar atsauci un pilnā apjomā nevis fragmentāri.
Strenču novada pašvaldība

ENG | LV |


 
 

Aktualitātes novadā

   
75091

STRENČU VALSTS UN PAŠVALDĪBAS VIENOTAJĀ KLIENTU APKALPOŠANAS CENTRĀ 1000. APMEKLĒTĀJS
19.12.2016


Strenču valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā

1000.apmeklētājs

Šodien Strenču valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā pēc pakalpojuma ieradās 1000. apmeklētājs, kurš vēlējās nokārtot Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) pakalpojumu. Klients par centru uzzinājis tikai nesen, jo gribējis doties uz Valku, lai tur varētu nokārtot sev nepieciešamo pakalpojumu. Uzzinot no apkārtējiem, ka tepat netālu var nokārtot sev nepieciešamo valsts iestāžu pakalpojumu nolēmis griezties pie mums. Kā nelielu pārsteigumu mūsu centra 1000. apmeklētājam tika pasniegta maza simboliska dāvaniņa, par kuru klients bija patīkami pārsteigts. 

Šī ir lieliska iespēja kā taupīt savu laiku un naudu apmeklējot vai braucot uz tālākam pilsētām, lai nokārtotu kādu no valsts iestāžu pakalpojumiem -  tā ir mūsu priekšrocība, ko ikvienam piedāvā Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centru tīkls. 

Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs Strenčos piedāvā Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA). Valsts darba inspekcijas (VDI), Valsts zemes dienesta (VZD), Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP), Valsts ieņēmumu dienests (VID), Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) un Uzņēmuma reģistra (UR) pakalpojumus. Šeit pat uz vietas ir iespēja saņemt konsultācijas par iestāžu pakalpojumiem kā arī e-pakalpojumiem, aizpildīt iesniegumus pabalstu saņemšanai, atgūt pārmaksātos nodokļus (aizpildot gada ienākuma deklarāciju). 


E-pasts: strenci@pakalpojumucentri.lv

Mob.tārl: 26171155Informāciju sagatavoja VPVKAC speciāliste

Simona Kalniņa

 
      Atpakaļ