Mājas lapas saturs ir Strenču novada domes īpašums.
Materiālu izmantošana iespējama ar atsauci un pilnā apjomā nevis fragmentāri.
Strenču novada pašvaldība

ENG | LV |


 
 

Aktualitātes novadā

   
50270

PAR BRĪVPRĀTĪGO DARBA GRĀMATIŅĀM
22.12.2014


Atzīmējot Starptautisko brīvprātīgo dienu, 5. decembrī Rīgā notika godināšanas pasākums „Gada brīvprātīgais 2014”, kurā tika sumināti arī Strenču biedrības "Šūpolēs" un Sedas biedrības "Cerības pakāpiens" pārstāvji.  Video no pasākuma apskatāms šeit: - http://www.tvplay.lv/parraides/gada-brivpratigais.

Domājot par nākošo gadu, Mārcis Bogdanovs, DEEDin projekta koordinators www.deedin.com piedāvā iespēju digitalizēt brīvprātīgo darba grāmatiņas.

Ja Jūs izmantojat Brīvprātīgā darba grāmatiņas, aicinām Jūs izmantot brīvprātīgo platformas DEEDin iespējas, šīs grāmatiņas digitalizējot. Tas nozīmē, ka viss ātri, ērti un vienkārši izdarāms internetā, bezmaksas brīvprātīgo platformā www.deedin.com. Šajā platformā vienuviet iespējams gan reģistrēt, gan apstiprināt brīvprātīgā darbus. Var aplūkot organizācijas, kas brīvprātīgos sagaida pie sevis, kā arī iespējams uzskaitīt darba stundas un apskatīt katra brīvprātīgā individuālo profilu. Vajadzības gadījumā jabkurā mirklī ir iespējams iegūt informāciju par katra novada aktīvākajiem brīvprātīgajiem, kā arī to visu padarot vēl interesantāku, brīvprātīgie var ievietot savus pieredzes stāstus un krāt virtuālus apbalvojumus.

Šobrīd Talsu, Madonas un Daugavpils pašvaldību pārstāvji jau ir izrādījuši interesi par šo platformu un tās pielietojumu brīvprātīgo un pašvaldības vajadzībām.

Ja brīvprātīgā darba grāmatiņas vēl netiek praktizētas, varbūt šis, digitālais variants, spēs palīdzēt tās ieviest.

Atbildes uz jautājumiem varēsim sniegt rakstiski e-pastā – marcis.bogdanovs@vnf.lv vai arī telefoniski – 27767876(Mārcis).

Informē: Mārcis Bogdanovs, DEEDin projekta koordinators

www.deedin.com
 
      Atpakaļ