Mājas lapas saturs ir Strenču novada domes īpašums.
Materiālu izmantošana iespējama ar atsauci un pilnā apjomā nevis fragmentāri.
Strenču novada pašvaldība

ENG | LV |


 
 

Aktualitātes novadā

   
50177

KONCERTS "ZIEMASSVĒTKU ROZE"
18.12.2014


Strenču novada iedzīvotāji tiek mīļi aicināti izbaudīt augsta līmeņa muzikālo koncertakciju „Ziemassvētku Roze”. Programmā  labākās jaunās operas solistes Ingas Šļubovskas solo izpildījumi Ziemeļlatvijas kameransambļa „Livonija” pavadījumā.

Šī ir jau divpadsmitā sezona, kad Ziemassvētku laikā pašvaldību kultūras centros izskanēs Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas un sabiedrībā iecienītu mūziķu sadarbībā tapusī koncertakcija "Ziemassvētku roze". Ik gadus tā sākas ar pirmo Adventes svētdienu un turpinās līdz pat Zvaigznes dienai. Koncertakcijā "Ziemassvētku roze" tiek organizēti koncerti, kuros skan dziesmas no luteriskās Baznīcas Dziesmu grāmatas atbilstoši katra mākslinieka izvēlētajam unikālajam aranžējumam un dziesmas no viņu aktīvā koncertrepertuāra. 

Katrs koncerts ir kā dāvana Latvijas novados dzīvojošajiem cilvēkiem Adventes un Ziemassvētku laikā, tāpēc koncerta apmeklētājiem koncerts ir bezmaksas. Visas ar koncerta organizāciju saistītās izmaksas sedz pašvaldība vai vietējie uzņēmēji. Tajā pašā dienā mūziķi sniedz vēl vienu papildus koncertu kādā sociālā iestādē, kas atrodas novadā. Tā ir īpaša mūziķu labdarības akcija, par ko viņi nesaņem honorāru. Plkst. 14:00 koncerts notiks Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā.

 www.lelb.lv

 

 Ginta Gailīte, sabiedrisko attiecību speciāliste
 
      Atpakaļ