Mājas lapas saturs ir Strenču novada domes īpašums.
Materiālu izmantošana iespējama ar atsauci un pilnā apjomā nevis fragmentāri.
Strenču novada pašvaldība


 
 

Aktualitātes novadā

   

IZSTĀDE - DISKUSIJA "MANS FOTOSTĀSTS STRENČU NOVADĀ"
05.12.2011


   25. novembrī Jērcēnmuižas izstāžu zālē notika  Jērcēnu pagasta bibliotēkas - informācijas centra realizētā  projekta “Photovoice stiprina ģimeni un aktivizē sabiedrību” izstādes – diskusijas „Mans fotostāsts Strenču novadā” atklāšana,  un reizē tas arī bija projekta noslēguma  pasākums. 
   Pasākumā piedalījās 9 projekta dalībnieki, novada bibliotēku kolēģes, pašvaldības darbinieki, projekta sadarbības partneri un interesenti.
Projekta trīs galvenie mērķi tika sasniegti :

  •  lai cilvēki ieraudzītu un atspoguļotu savas kopienas stiprās puses un problēmas;
  • lai veicinātu nozīmīgu dialogu un zināšanas par personīgi un kopienai svarīgiem  jautājumiem, izmantojot  grupu fotogrāfiju diskusijas,  šai ziņai ir jāsasniedz politikas veidotāji;
  • veicināt sociālās pārmaiņas un šis ir īpašs komunikācijas instruments.

   Projekta ieguvumi: projekta dalībniekiem bija iespēja apmeklēt profesionāla fotogrāfa vadītus seminārus „Foto apmācību kurss iesācējiem”. Gan dalībnieki, gan pasniedzējs nonāca pie vērtīgām atziņām, kas liek uz fotogrāfēšanas lietām paskatīties no dažādiem skatu punktiem  kā  amatierim tā   profesionālim, bet  pamatlietas, lai iegūtu kvalitatīvu fotogrāfiju  ir vienojošas abiem. No tehniskā aprīkojuma bija iespēja iegādāties fotoaparātu, krāsaino printeri fotogrāfiju printēšanai, portatīvo datoru. Sagatavots arī metodiskais materiāls, kurš kolēģiem un interesentiem būs pieejams elektroniskā formā. 
   Gribu pateikt paldies visiem projektā iesaistītajiem atsaucīgajiem dalībniekiem –Ullai, Undīnei, Rūtai, Vijai, Gintai, Vinetai, Signijai, Sandai, Jānim - kas izpildīja uzstādītos uzdevumus un palīdzēja sasniegt projekta mērķi. Paldies visiem, kas atsaucās aicinājumam piedalīties izstādes - diskusijas atklāšanā un izteica interesantās un vērtīgās atziņas un komentārus par iespējamo projekta metodes pielietojumu nākotnē novada pasākumu daudzveidošanā.
   Projekts tika realizēts „Apmācību programmas līderiem un inovatoriem” ietvaros ar Mortensona centra (ASV) un projekta „Trešais tēva dēls” atbalstu  un kopā sadarbojoties - Jērcēnu, Staiceles, Brocēnu un Viesatu bibliotēkām.


 Jērcēnu pagasta bibliotēkas – informācijas centra vadītāja – projekta koordinatore Ilvija Ķimse

Vairāk fotogrāfijas Galerijā/Izstāde - diskusija "Mans fotostāsts Strenču novadā" 
 
 
      Atpakaļ