Mājas lapas saturs ir Strenču novada domes īpašums.
Materiālu izmantošana iespējama ar atsauci un pilnā apjomā nevis fragmentāri.
Strenču novada pašvaldība


 
 

Aktualitātes novadā

   

STRENČU NOVADA VIDUSSKOLAS SKOLĒNI SPORTO KOPĀ AR "BASKETBOLA KLUBA VALMIERA" SPORTISTIEM
27.12.2012


 Trešdien, 12.decembrī, Strenču novada vidusskolas skolēni pēdējo 2012. gada treniņu aizvadīja nevis kā ierasts trenera Jāņa vadībā, bet gan sportojot kopā ar „Basketbola Klubs Valmiera” basketbolistiem Māri Ziediņu, Kalvi Krūmiņu un komandas menedžeri Jāni Siliņu. Puiši viesojās Strenču novada vidusskolā, lai pasniegtu aizraujošu sporta treniņu basketbolā. Uz nodarbību bija ieradušies skolas lielākie basketbola entuziasti, kuri šajā sporta veidā trenējas reizi nedēļā.
Sporta treniņš tika balstīts uz iesildīšanās pamatelementiem, kurus paši basketbolisti izpilda gan treniņu laikā Vidzemes Olimpiskajā centrā, gan pirms nopietnām cīņām mājas vai viesu laukumā. Māris Ziediņš, kurš Strenčos jau no bērnības ir uzsācis basketbolista karjeru, un Kalvis Krūmiņš bija skoleniem sagatavojuši interesantus basketbola vingrinājumus, kas attīsta gan reakciju uz laukuma, gan pastiprina fizisko sagatavotību. Ikvienu vingrinājumu bērniem bija iespējams veikt kopā ar „BK Valmiera” basketbolistiem, ko viņi aktīvi arī izmantoja pat nekautrējoties jautājumu un neskaidrību gadījumā.
Sportisti treniņa noslēgumam bija veltījuši īpašu uzmanību, lai iepriecinātu skolēnus  un kopā ar tiem piedalītos azartiskā sporta konkursā. Katram tika dota iespēja pārbaudīt savu metienu precizitāti, saņemot balvā suvenīrus no „BK Valmiera” un īpašā balva – ielūgums divām personām uz 21.decembra spēli pret „VEF Rīga”.
Strenču novada vidusskola bija pirmā no izglītības iestādēm, kurā norisinājās akcija  „Sporto kopā BK Valmiera”. Paldies „viestreneriem” par aizraujošo nodarbību!

Strenču novada domes izglītības, kultūras un sporta speciāliste Liene Krūmiņa 
      Atpakaļ