Mājas lapas saturs ir Strenču novada domes īpašums.
Materiālu izmantošana iespējama ar atsauci un pilnā apjomā nevis fragmentāri.
Strenču novada pašvaldība

ENG | LV |


 
 

Aktualitātes novadā

   

PANĀKUMI KLASISKAJĀ VOLEJBOLĀ
30.03.2017


Otrdien, 28.martā Smiltenes sporta hallē norisinājās Smiltenes novada atklātais turnīrs klasiskajā volejbolā pamatskolas jauktajām puišu un meiteņu komandām. Turnīra deviņās komandās pēc nolikuma spēlēja 8., 9.klašu jaunieši. Strenču novada vidusskolu pārstāvēja 2 komandas, no kurām jaunākie piedalījās individuāli, jo, atbilstoši nolikumam, bija ievērojami jaunāki kā pārējie dalībnieki.

Priekšsacīkšu apakšgrupās skolas 1.komanda uzvarēja visas spēles, 2.komanda zaudēja vienu spēli un pusfinālā "izgāja" kā otrā komanda no apakšgrupas. Abām komandām pārliecinošas spēles finālos! 1.komandai – Artūrs Ruģelis, Marts Bičevskis, Gusts Eihe, Danija Janīte, Alvīne Krumholce, Amanda Paegle – godpilnā I vieta. Milzīgs prieks par mūsu jaunākajiem, kuri, esot ārpus konkurences un gaidot pat atļauju spēlēt turnīrā, ieguva augsto III vietu, parādot, ka spēcīga motivācija un labas prasmes ir izšķirošās, lai gūtu panākumus. Lepojamies ar mūsu jauniešiem – Līvu Vāveri, Justīni Kleinu, Robertu Riņķi, Druvi Bičevski, Mārtiņu Ūburgu, Danielu Zuzu!!!

Aprīlī un maijā volejbolistiem vēl turpināsies Latvijas jaunatnes čempionāta priekšsacīkstes un fināli klasiskajā volejbolā, kā arī aktīvas pludmales volejbola sacensības Beach box, O-Sand un Brazīlijas 'smilšu' turnīros. Spēles pārsvarā notiek sestdienās un svētdienās. Lai spēks un izturība mūsu jauniešiem un trenerei paspēt un izturēt visu!!!

Informē Dace Gaigala, Strenču novada vidusskolas direktore 

Ielādēju... 
      Atpakaļ