Mājas lapas saturs ir Strenču novada domes īpašums.
Materiālu izmantošana iespējama ar atsauci un pilnā apjomā nevis fragmentāri.
Strenču novada pašvaldība

ENG | LV |


 
 

Aktualitātes novadā

   

VIDZEMES VEIKSMES STĀSTS 2015 - SIA "RADOŠĀ DIZAINA DARBNĪCA - LIRE"
19.08.2015


       Šogad Vidzemnieku dārza svētkos tika godināti 26 Vidzemes veiksmes stāstu varoņi - uzņēmēji no Vidzemes plānošanas reģionā ietilpstošajiem novadiem un pilsētām. Šogad Vidzemes veiksmes stāstu pulkam pievienojās arī SIA "Radošā dizaina darbnīca LIRE", kuru vada uzņēmēja Līga Riekstiņa. "Dzīvē vajag uzdrīkstēties", to par savu veiksmes atslēgu uzskata Līga.

      "Vidzemes veiksmes stāsti ir Vidzemes plānošanas reģiona iedibināta tradīcija un atklāj aktīvus, radošus un uzņēmīgus vidzemniekus. Viņi ar savu darbu un entuziasmu ir pierādījuši, ka dzīvojot šeit, Vidzemē, iespēju ir daudz, vajag tikai mācēt tās saskatīt, ņemt un darīt.

      Stāsti ir apkopoti Vidzemes veiksmes stāstu brošūrā, ko prezentēja dārza svētku laikā, un no 19. augusta tie būs lasāmi arī VPR tīmekļa vietnē www.vidzeme.lv. 

      Vidzemes veiksmes stāstu tradīcijas aizsākumi meklējami 2012. gadā. Apzinoties, ka visā pasaulē un arī Vidzemē vērojama tendence iedzīvotājiem aizplūst uz lielpilsētām, citiem novadiem un valstīm, atstājot lauku teritorijas mazāk apdzīvotas, VPR nolēma apzināt tos, kuri ar savu entuziasmu palīdz un iedvesmo vietējos iedzīvotājus. Tie ir uzņēmēji, kuri veiksmīgi attīsta biznesu savā dzimtajā pusē, kā arī vietas un apskates objekti, kas glabā Vidzemes tradīcijas un vērtības," informē VPR.

      Vidzemes veiksmes stāstu goda titulu Strenču novadā jau iepriekš nopelnījuši - Jērcēnmuiža, Z/s "Veckūkuri", Jaunklidža saieta nams, Gaujas plostnieku svētki un Sedas kultūrvēsturiskais mantojums.

2015. gada Vidzemes veiksmes stāsti apkopoti un lasāmi šeit:

http://www.vidzeme.lv/upload/Vidzemes_veiksmes_stasti_2015.pdf

 Ginta Gailīte, sabiedrisko attiecību speciāliste

Ielādēju...
Ielādēju... 
      Atpakaļ