Mājas lapas saturs ir Strenču novada domes īpašums.
Materiālu izmantošana iespējama ar atsauci un pilnā apjomā nevis fragmentāri.
Strenču novada pašvaldība

ENG | LV |


 
 

Aktualitātes novadā

   

SABIEDRĪBA AR DVĒSELI 2016 AKTUALITĀTES
16.01.2017


 

Biedrības “ESAM JĒRCĒNIEM” projekts atzīts par vienu no trijiem labākajiem projektiem Vidzemē

 

Strenču novada dome jau 2 gadus rīko projektu konkursu “Sabiedrība ar dvēseli”, kura ietvaros iedzīvotāju grupas un nevalstiskās organizācijas var pieteikt projektus, kas saistīti ar dzīves kvalitātes uzlabošanu, sniedz labumu pēc iespējas lielākai sabiedrības daļai un kas tiek īstenoti pašu iedzīvotāju spēkiem. 

Šī gada 11.janvārī Raunas novada domē norisinājās apvienības «Sabiedrība ar dvēseli- Latvija» Vidzemes žūrijas sanāksme, kurā tika izvēlēti 3 Vidzemes labākie projekti un 3 projekti, kas iegūs reģiona veicināšanas balvu. Kā viens no trijiem labākajiem projektiem Vidzemē ir atzīts biedrības “ESAM JĒRCĒNIEM” iesniegtais un īstenotais projekts “Daudzdzīvokļu namu pagalma labiekārtošana”, kura rezultātā ir labiekārtots daudzdzīvokļu namu pagalms Jērcēnos un radīta bērniem labvēlīga vide, kur pavadīt laiku kopā ar vecākiem, attīstot un trenējot dažādas fiziskās spējas un iemaņas. 

Līvānos 18.martā norisināsies pašvaldību apvienības «Sabiedrība ar dvēseli- Latvija» noslēguma pasākums, kurā tiks prezentēti 3 labākie projekti no katra reģiona (Vidzeme, Latgale, Kurzeme, Zemgale un Pierīga). Pasākuma ietvaros klātesošie dalībnieki no iepriekš atlasītiem reģiona  labākajiem projektiem izvēlēsies 1., 2. un 3.vietas ieguvēju, savukārt uz vietas izveidota nacionālā žūrija no 1. vietas ieguvējiem izvēlēsies nacionālās balvas saņēmēju. Papildus 3 projekti no katra reģiona iegūs veicināšanas balvu. 

Strenču novada domes 2016.gadā atbalstītie projekti

2016.gada projektu konkursā Strenču novada dome saņēma 6 projektu pieteikumus. Vērtēšanas komisija, izvērtējot projektus pēc administratīvajiem un specifiskajiem kritērijiem un ņemot vērā konkursa ietvaros pieejamo finansējumu, atbalstīja 5 projektu pieteikumus. Četrām projektu grupām finansējums tika piešķirts pilnā apjomā, bet vienai- daļējā apjomā.

Atbalstītie projekti:

1.   Strenču evaņģēliski luteriskā draudze “Pārvietojamās tualetes iegāde Strenču evaņģēliski luteriskai baznīcai”;

2.   Biedrība “ESAM JĒRCĒNIEM” “Daudzdzīvokļu namu pagalma labiekārtošana”;  

3.   Iedzīvotāju grupa “Hokejs Strenčos” “Strenču vidusskolas hokeja laukuma labiekārtošana” ;

4.   Biedrība “Kāre” “Kūru gaišu uguntiņu, lai sanāca ciema ļaudis”;

5.   Iedzīvotāju grupa “Basketbola komanda Strenči” “Formas tērpu izgatavošana Strenču basketbola komandai”. 

Visi projekti ir veiksmīgi realizēti.

Konkursa koordinatore pašvaldībā Kristīne Lāce
 
      Atpakaļ