Mājas lapas saturs ir Strenču novada domes īpašums.
Materiālu izmantošana iespējama ar atsauci un pilnā apjomā nevis fragmentāri.
Strenču novada pašvaldība

ENG | LV |


 
 

Aktualitātes novadā

   
76960

"ZELTA RIPA 2017"
09.03.2017


Jau trešo gadu pēc kārtas Vidzemes Olimpiskais centrs sadarbībā ar Valmieras Hokeja klubu organizē hokeja turnīru skolēniem “Zelta Ripa”.

Tas ir bērnu hokeja turnīrs, kurā startē 2006. gadā dzimušie un jaunāki dalībnieki. Šogad hokeja turnīrā startēs 12. komandas no Raunas, Pāles, Apes, Vijciema, Strenčiem, Matīšiem, Mālpils, Rencēniem, Cēsīm un Valmieras. Komandas tiks sadalītas divās apakšgrupās, kur aizvadīs spēli katra komanda ar katru. Pirmās apakšgrupu spēles uzsāks astoņas komandas: Valmieras sākumskolas, Rencēnu, Pāles, Valmieras Viestura vidusskolas, Raunas vidusskolas, Cēsu 2. pamatskolas, Mālpils un Matīšu skolēnu komandas.

"Šodien "Zelta ripa 2017" arī mūsu komandai ir sākusies. Tikko aizvadīta pirmā spēle pret Apes vidusskolu - pagājušā gada uzvarētājiem. Uzvara ir mūsu 17:0. Komandā Adrians Nikels (12 gūti vārti), Mārcis Millers (3 vārti), Ralfs Bukšs un Ričards Zariņš (katram pa 1 gūtiem vārtiem), Emīls Riekstiņš, Vejas Raspoliauskas, Kristians Lapiņš.

Liels paldies vecākiem un atbalstītājiem laukumā un ģērbtuvēs! Nākamās spēles tiks aizvadītas 14. martā," informē Strenču novada vidusskolas direktore Dace Gaigala.

Vairāk informācijas

www.voc.lv

Ielādēju... 
      Atpakaļ