Mājas lapas saturs ir Strenču novada domes īpašums.
Materiālu izmantošana iespējama ar atsauci un pilnā apjomā nevis fragmentāri.
Strenču novada pašvaldība

ENG | LV |


 
 

Aktualitātes novadā

   

"BĒRNU ŽŪRIJA 2017" NOSLĒGUSIES
23.03.2017


     Strenču pilsētas bibliotēka jau trešo gadu piedalījās Latvijas Nacionālās bibliotēkas  Bērnu literatūras centra izstrādātajā lasīšanas veicināšanas programmā “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija”. Vēlme darboties nebija zudusi arī šogad – pieteicās un kopā veiksmīgi finišēja 35 dalībnieki. Eksperti godam paveikuši savu darbu, lasot, vērtējot, aizpildot anketas, lai uzzinātu, kura grāmata patīk visvairāk. 

     Noslēguma pēcpusdienu gaida ikviens eksperts, jo priecē kopā būšana, jautrība spēlējot spēles, tādēļ 2017.gada 1.martā aicinājām savus “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2016” dalībniekus, kas bija izlasījuši un novērtējuši grāmatas, aizpildot elektroniski anketu, uz noslēguma pasākumu.

      Par piedalīšanos, centību un ieguldīto darbu, katrs grāmatu lasīšanas eksperts saņēma pateicības rakstu un pārsteiguma balvu no Latvijas Nacionālās bibliotēkas un Strenču pilsētas bibliotēkas. Lai rosīšanās būtu aktīva un netrūktu enerģijas, bērniem tika sarūpēts neliels cienastiņš.

     Kā patīkamu pārsteigumu un balvu par ieguldīto darbu gada garumā, piedaloties arī Jērcēnu pagasta Žūrijas ekspertiem, un dāsnu Strenču novada domes atbalstu, 16.martā devāmies ekskursijā iepazīt lidostu “Rīga”. Izbaudot nopietnu lidojumu drošības kontroli, iepazināmies ar lidostas vēsturi, tās attīstību, aviosabiedrībām, maršrutiem un citu ar lidojumiem saistītu informāciju, kā arī aplūkojām “gaisa kuģus”.

Paldies ekspertiem par darbu!

Uz tikšanos nākamajā “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijā 2017” !

Informē Sarmīte Kosmane, Strenču pilsētas bibliotēkas vadītāja

Ielādēju... 
      Atpakaļ