Strenču novada pašvaldība

Aktualitātes novadā

NOSLĒGUSIES BĒRNU HOKEJA TURNĪRA "ZELTA RIPA" 3. SEZONA
30.03.2017

Otrdien, 28. martā, Vidzemes Olimpiskajā centrā noslēdzās skolēnu hokeja turnīrs  “Zelta Ripa”.  Bērnu hokeja turnīru organizē Vidzemes Olimpiskais centrs sadarbība ar Valmieras hokeja klubu.

Trešajā “Zelta ripas” sezonā piedalījās 12 komandas no Raunas, Pāles, Apes, Vijciema, Strenčiem, Matīšiem, Mālpils, Rencēniem, Cēsīm un Valmieras. Turnīrā startēja 2006. gadā dzimuši un jaunāki dalībnieki, atļauts piedalīties bērniem, kuri netrenējas hokejā. “Zelta ripa” ir hokeja turnīrs, kurā skolas vecuma bērni var izmēģināt hokeja spēli uz Vidzemes Olimpiskā centra ledus. Šis turnīrs bija lieliska iespēja skolēniem sevi pierādīt un atklāt hokejā.

Turnīrs norisinājās visu martu. Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās, kur aizvadot savstarpējās spēles tika noskaidrotas labākās komandas. Finālspēļu dienā tika aizvadītas 12 spēles, kurās tika sadalītas 1. – 12. vietas ieguvējas. 12. vietu izcīnīja Rencēnu pamatskolas sportisti, 11. vietā Valmieras Pārgaujas sākumskolas komanda, 10. vietā Apes vidusskolas hokejisti, 9. vietā Vijciema pamatskola. 8. vietā ierindojās Raunas vidusskolas hokejisti, 7. vietu ieņēma Valmieras Viestura vidusskolas bērni, olimpiskā sešinieka vietu izcīnīja Cēsu 2. pamatskola, 5. vietā Strenču novada vidusskolas bērnu komanda. Par godalgotam vietām cīnījās 4 komandas. Lielisku sniegumu priekšsacīkstēs rādīja un 4. vietu izcīnīja Matīšu pamatskolas sportisti. Godpilnajā trešajā vietā Mālpils novada vidusskola. Uz pjedestāla otrā pakāpiena kāpa Valmieras sākumskolas komanda, kura aizraujošā, rezultatīvā mačā piekāpās Pāles pamatskolas bērniem, kuri rādīja izcilu sniegumu visa turnīra garumā. Finālmačā Pāles hokejisti pārspēja valmieriešus ar rezultātu 10:2. Līdz ar to par “Zelta ripas” trešās sezonas čempioniem tika kronēti Pāles pamatskolas sportisti. Turnīra organizatori izsaka lielu pateicību visiem bērnu skolēniem par ieguldīto darbu, lai skolēni spētu piedalīties hokeja turnīrā.

REZULTĀTI

Visi turnīra dalībnieki saņēma balvas no “3D cinema” Valmiera, Poligons 1 atlaidi lazertag spēlei, kā arī hokeja biļetes uz Latvijas – Francijas pārbaudes sēli Arēnā Rīga. Skolotāji saņēma ielūgumus uz “Maģisko sajūtu nakti”, kas norisināsies 6. maijā, Gaujas stāvo krastu sajūtu parkā. Balvas nodrošina turnīra organizatori Vidzemes Olimpiskais centrs un Valmieras hokeja klubs.

Hokeja turnīrs “Zelta ripa” paredzēts skolēniem, kuri netrenējas hokejā. Hokeja turnīra „Zelta ripa” mērķis ir popularizēt un attīstīt bērnu hokeju Vidzemē, noskaidrojot reģiona labāko skolu komandu. Vidzemes Olimpiskais centrs nodrošinās bērnus ar pilnu hokeja ekipējumu (t.s. nūjas), kā arī izskaidros turnīra dalībniekiem spēles noteikumus un nodrošinās turnīru ar tiesnešiem. Lai turnīra norise būtu godīga, „Zelta ripa” sacensībās nedrīkstēs piedalīties sporta skolu un hokeja klubu audzēkņi, kas trenējas specializētajās hokeja programmās.