Mājas lapas saturs ir Strenču novada domes īpašums.
Materiālu izmantošana iespējama ar atsauci un pilnā apjomā nevis fragmentāri.
Strenču novada pašvaldība


 
 

Aktualitātes novadā

   

ČETRI NOVADI TIEKAS MĀCĪBĀS PAR VIDEI DRAUDZĪGU UN AKTĪVU DZĪVESVEIDU
23.08.2017


 

No 2017.gada 15.-17.augustam Rankas pagasta Gaujasrēveļos norisinājās mācības „Izmest – neizmest”, kuru laikā dalībnieki no Gulbenes, Jaunpiebalgas, Madonas un Strenču novadiem mācījās par lietu dzīves cikla pagarināšanu un aktīvu atpūtu dabā.

Biedrība „homo ecos:” dalījās ar zināšanām par to, kā no šķietami nevajadzīgām lietām – stikla pudelēm, trikotāžas izstrādājumiem un audumiem – radīt stilīgus sadzīves priekšmetus un aksesuārus: glāzes, svečturus, somas, dzīvnieku rotaļlietas, vaskadrānas u.c. Savukārt kopā ar Latvijas Skautu un gaidu centrālās organizācijas biedriem dalībnieki apguva spēles, aktivitātes un knifus, kas jāzina, ejot pārgājienā un dzīvojot dabā.

Papildus mācībām tika paveikts arī kopīgs labais darbs, palīdzot Baskāju takas tapšanā pie Rankas jauniešu iniciatīvu centra „B.u.M.s.”. Pēc mācībām visas partnerorganizācijas dalīsies ar gūtajām zināšanām savos novados.

Projektu finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds un Gulbenes novada dome. Projekta partneri ir Gaujas fonds, biedrība „Kalsnavas jaunieši”, Strenču novada vidusskola, biedrība „Vidzemes dabas skola”, Lejasciema jauniešu centrs „Pulss” un Gulbenes novada jauniešu centrs „Bāze”.

Sagatavoja:

Ilze Vanaga

Projekta „Kuš! Zāle aug!” koordinatore

26671943
 
      Atpakaļ