Mājas lapas saturs ir Strenču novada domes īpašums.
Materiālu izmantošana iespējama ar atsauci un pilnā apjomā nevis fragmentāri.
Strenču novada pašvaldība


 
 

Aktualitātes novadā

   

ATKLĀS TIRGUS LAUKUMU STRENČOS
17.07.2017


 

Strenču novada dienu ietvaros – 5. augustā Strenčos, Valkas ielā 4b, pie autoostas notiks tirgus laukuma atklāšana ar  vērienīgu tirgošanos, kultūras programmu un izklaidēm visu vecumu apmeklētājiem. Tirgošanās mājražotāju, amatnieku un lauku labumu tirdziņā notiks  no plkst. 9.00 – 14.00. Tirgotāji aicināti pieteikties, zvanot pa tālruni 64715610 līdz 3. augustam. Tirgošanās mājražotājiem, amatniekiem un zemniekiem šoreiz būs par brīvu. 

Tirgus laukuma atklāšana notiks plkst. 10.00 ar žīdu andeli, umurkumuru un lielajiem ziepju burbuļiem. Par muzikālo izklaidi gādās kapela M.Roziņa vadībā. Ar dažādu šķirņu trusīšiem viesosies z/s “Mežiņi”, būs iespēja redzēt, kā trušu vilna pārtop cimdos un zeķēs. Tirgus apmeklētājus ar dejām priecēs senioru deju kopas “Madaras” un “Vijolītes”. Gardēžiem un kūku cepējiem interesēs tradicionālā akcija “Kūku Kūka 2017”, bet jautru piedzīvojumu meklētājiem būs iespēja izmēģināt dažādus karuseļus, šis prieks gan būs par maksu. 

Svētkos tiks apbalvoti pašvaldības konkursa “Sakoptākā vieta 2017” uzvarētāji, bet diena noslēgsies ar zaļumballi brīvdabas estrādē. Muzicēs grupa “Atestāts”, ieeja 3 eiro. Darbosies kafejnīca.

Tirgus laukums atjaunots vēsturiskajā tirgus placī, realizējot divas ELFLA projekta kārtas, ieguldot 76,5 tūkstošus eiro, tajā skaitā pašvaldības finansējums – 31,5 tūkstoši eiro. 

Projekta rezultātā ir izveidota autostāvvieta vairāk nekā 20 transportlīdzekļiem, piecas vaļējas tirgus nojumes, kā arī gājēju celiņi, jauni apstādījumi, soliņi un labiekārtota teritorija ap plosta maketu. Ir paveikts galvenais uzdevums - projekta rezultātā radīt patīkamu, interesantu Strenču pilsētas vizītkarti, reizē domājot arī par pilsētas iedzīvotāju un viesu ērtībām. 

Informē Ginta Gailīte, Strenču novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

T. 64715660, e-pasts: ginta.gailite@strencunovads.lv

Ielādēju... 
      Atpakaļ